Відділ продажу:

+38-050-073-69-08
+38-067-530-70-25
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

viber app 48x48viber app 48x48

Наша адреса:

36000, Полтава,
вул. Європейська 2, к. 303

Наш графік:

Пн-Пт, с 8:30 до 18:00
тел: +38 (0532) 501-004

viber app 48x48viber app 48x48
Виготовлення виробів з поліаміду, капролона литтям

Виготовлення виробів з поліаміду, капролона литтям
5.0/5 rating 1 vote

Лиття з поліаміду - будь-які види
і розміри деталей

Наша компанія пропонує лиття поліаміду для виготовлення різних деталей промислових верстатів, машин, ліній. Окремі вузли техніки потребують покритті з поліаміду, деякі деталі виготовляються повністю з цього сучасного і міцного матеріалу. У нашому розпорядженні завжди є достатня кількість сировини для виконання замовлення будь-якого обсягу. Ми пропонуємо лиття під тиском з стеклонаполненного, тальконаполненних, конструкційних поліамідів, капролон і мерканіта а також їх композицій.

Наші клієнти, як правило, мають уявлення про те, яка сировина їм потрібно. Якщо ж в цьому виникла проблема, то фахівці компанії дадуть грамотну пораду і підберуть вид поліаміду, найбільш ефективний для конкретного механізму.

Лиття поліаміду: сучасно, якісно, ​​швидко!

Лиття поліаміду ми здійснюємо за найсучаснішими технологіями, на своїй виробничій базі. Цей фактор дозволяє максимально скоротити терміни на виготовлення деталей і втулок. Кожен клієнт має можливість замовити у нас практично будь-який виріб, надавши його розміри. Ми проводимо всі розрахунки, готуємо обладнання, здійснюємо виробничий процес у відповідності з усіма вимогами технології, що дозволяє забезпечити найвищу якість майбутнього виробу.

Якщо воно не відноситься до класу стандартних, то виготовлення індивідуальної прес-форми не є проблемою, так як наша компанія швидко і якісно, ​​а головне - точно за розмірами зробить основу для лиття. У нас ви можете замовити як одну деталь з поліаміду, так і велику партію. Різниця для клієнта буде тільки в собівартості форми: якщо партія деталей велика, то виготовлення прес-форми буде найбільш вигідним.

Приклади виробів з поліаміду, мерканіту
виготовленних литтям і фрезеруванням

Якщо ви стаєте постійним замовником нашої компанії, то ваше обслуговування буде будуватися на особливих умовах. Ми пропонуємо кожному клієнту індивідуальні принципи співпраці, вигідні для обох сторін!

Характеристики

  • Ціна: договорная

Форма зворотнього зв'язку