Відділ продажу:

+38-050-073-69-08
+38-067-530-70-25
email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

viber app 48x48viber app 48x48

Наша адреса:

36000, Полтава,
вул. Європейська 2, к. 303

Наш графік:

Пн-Пт, с 8:30 до 18:00
тел: +38 (0532) 501-004

viber app 48x48viber app 48x48

Логотип ООО «Логотип»Каталог матеріалів, продукції та послуг ТОВ «Полтавхім» створений з метою задоволення запитів наших клієнтів по отриманню оперативної інформації про наявність на складах, що цікавить їх продукції або надання їм наших послуг. У каталге зібрана найбільша оперативна інформація про нашу продукцію, матеріалах.

У розділі «Довідник» розміщена найбільш свіжа і актуальна інформація про властивості та характеристики пропонованих матеаріалов. У розділі «Новини» розміщується найсвіжіша інформація про надійшли новинки полімерної продукції, нові види послуг, виробництві нових видах продукції. Каталог володіє власною розвиненою пошуковою системою, яка дозволяє швидко знайти необхідну інформацію.

Оснвоной акцент виробничої діяльності ТОВ «Полтавхим» зосереджений на зусиллях по заміні традиційних конструкційних матеріалів: сталі, чавуну, бронзи на більш сучасні аналоги - вироби з кераміки, термо-розширеного графіту, тефлону, углепластикового волокна. Тому для цих матеріалів в нашому каталозі відведені спеціальні сторінки.

Також на сторінках каталогу ви знайдете опис надаємо промислових послуг з виготовлення втулок, шестерень, виготовлення деталей на координатних верстатах, розкрій лазером листових матеріалів товщиною до 20мм за кресленнями замовника, лиття пластмас і виготовлення пресформ при необхідності. Широко використовуються матеріали і сировина постійно присутні на наших складах. Спецматеріали, після узгодження з замовником, поставляються під замовлення в найкоротші терміни.

Якщо у вас виникли питання або побажання щодо організації каталогу, Ви завжди можете надати інформацію нашим менеджерам. Вони з вдячністю вивчать ваші пропозиції і обов'язково їх врахують в організації і структурі каталогу.

 

Карта проїзду на склад ТОВ «Полтавхім»
для клієнтів та отримувачів продукції


Всегда рады новым контактам,
предложениями и идеям!

С уважением,
коллектив менеджеров
и дирекция
ООО «Полтавхим»

Форма зворотнього зв'язку